angelo by Vienna House Ekaterinburg
Bakhtchivandzhi St 55a
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Angelo Airport Hotel Ekaterinburg is an excellent 4-star hotel ideally located just a short walk from Koltsovo Airport via a covered walkway. From the airport guests can take trains to Sverlovsk Station in the heart of Ekaterinbury or to Pervomayskaya. This hotel also serves as a great base from which to explore nearby regions of interest, while remaining conveniently close to local and national transport links.

The modern guestrooms are tastefully furnished with crisp linens, contemporary furniture and splashes of red and gold, creating a warm welcoming atmosphere for guests to relax in. Flat-screen TVs, DVD players, work areas and large windows that flood the rooms with light ensure visitors feel at home while at the Angelo Airport Hotel.

The Angelos restaurant serves quality regional and international speciality, while the hotel’s bar conveniently remains open 24/7. So no matter what hour you arrive, you can seek sustenance before a restful night’s sleep. There is also a well-equipped fitness centre, a rooftop bar and complimentary wireless internet access available for guest use.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v angelo by Vienna House Ekaterinburg je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Yekaterinburg, Russia (SVX-Koltsovo) - 757 f
  Muzea
  • Sverdlovsk Regional Museum - 9.40 mi
  • Aqua-Gallery - 9.45 mi
  • Literary Memorial Museum of D.N. Mamin-Sibiryak - 9.58 mi